Ułóż 10 pytań do lektury felix net i nika
Gdyby któreś z nich sprawiło Wam problem, proszę o kontakt mailowy.. Dodaj do ulubionych .. Zapraszam do zabawy z lekturą "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi": .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.. Kilka lat wstecz miałam okazję zapoznać się wyrywkowo z poprzednimi częściami tej serii i za każdym razem byłam zachwycona nietuzinkowymi pomysłami autora i genialnym humorem bohaterów.Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi więcej.. .Kup felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi w kategorii Literatura młodzieżowa taniej na Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Odnalezienie wraku samolotu.. Ferie w Zakopanem.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Kwietniowa lektura to Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Uzasadnij.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. Temat 1 : Kto wymyślił Felixa, Neta I Nikę?. 2 CELE WYNIKAJĄCE Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ:Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im..

Ułóż 10 pytań dotyczących świata przedstawionego.

Zobacz sam!Bardzo proszę zastanowić się nad odpowiedziami do pytań z załącznika.. Przeczytaj wybrane fragmenty lektury „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Wtedy chłopcy zaczynają się umawiać na następny dzień.. 1.Dziś przyjrzymy się bohaterom naszej lektury.. Widzą księgę, którą skanuje .Felix net nika; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA; Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. Jetzt portofrei bestellen!Tutaj możesz przetestować swoją wiedzę na temat serii książek Rafała Kosika pt. Felix, Net i Nika.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury test 4669 x, 2016-06-18 08:00:00 Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Zobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Seria dla młodzieży „Felix, Net i Nika" została wydana w Polsce w nakładzie 650 tys. egzemplarzy..

Oto kilka pytań do dziennika lektur na kwiecień.

Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet.. Ułóż prawdziwe imiona YouTuberów!Test z lektury „Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. Rozwiąż test!Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Postanawiają sami przeprowadzić akcję, żeby w razie złapania, nikt nie interesował się Niką.. Co jest ważniejsze w tej historii: przestępstwo czy rozwiązanie zagadki?. Akcja poszukiwawcza.. prof. Stefana Kuszmińskiego.Temat: Oto my!. 1. Podaj co najmniej 3 motywy literackie, które występują w Hobbicie.„Felix, Net i Nika oraz (nie)Bezpieczne Dorastanie" to już czternasty tom przygód szalonej trójki nastolatków.. Odnalezienie skrzyni ze skarbami zrabowanymi przez Niemców.. List do prezydenta Warszawy.. Wigilijna wieczerza w domach Felixa i Neta.. 24 stycznia 2021 10:31 Materiały.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zablokuj Zgło .. Ułóż prawdziwe imiona YouTuberów!1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

W razie pytań służę pomocą.

Felix, Net I Nika z a5, 10 I 15 lat.Tekst lektury.. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka Felix, Net i Nika jadą na zimowisko do pensjonatu "Trzy kuzynki", położonego w lesie, w górach na odludziu, a prowadzonego przez bardzo dziwne.. 42,90 zł 37,75 zł Odpowiedz.. Więcej Dodał/a: esin .. Ta książka pokazuje, że sami kreujemy własny los i to, czy będziemy żyć ciekawie zależy przede wszystkim od nas.. Termin oddania pracy to pierwszy tydzień po majówce, czyli do piątku (11 maja).Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.10.. Przyznaje się do zabrania kodu Manfreda tacie.Net i Felix rezygnują z pomysłu wtargnięcia do Silver Tower - Nika wraca do domu.. Opracuj w formie notatki, tabeli lub plakatu.. Jaki wynalazek jako pierwszy Felix pokazał swoim przyjaciołom?Omówienie lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Szalony zjazd Niki.. Jestem ciekawa, czy zainteresuje Was ona na tyle, że będziecie chcieli odkrywać kolejne części..

Test składa się z 12 pytań.

Powtarzamy lektury do egzaminu - wszelkie informacje otrzymaliście na grupie Messenger.. 19.Warszawa zaczyna być strasznie zakorkowana.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Ułóż krzyżówkę z hasłem: RAFAŁ KOSIK.. - profile internetowe bohaterów powieści pt. „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. 8 osób to lubi .. Wizyta Świętego Mikołaja.. Zamek na Kociej Skale - skarb księcia Świętopełka.. Jako że Manfred miał być programem do sterowania światłami, zaczyna uważać, że to Manfred jest przyczyną korków w mieście.. plastyka Temat: Współczesne kwiatowe rzeźby i zielone ściany, ogrody .Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Na podstawie drugiego tomu, pt. „Teoretycznie Możliwa Katas.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: ułóz 10 pytań do lektury Hobbit.. Określ typ narracji.. Jakie cechy dobrego detektywa można odnaleźć w postaci panny Marple?. Net odkrywa, że Manfred do tej pory trzymany bez dostępu do Internetu, wydostał się na wolność.. Skomentuj.. a) Rafał Kosik b) Julian Tuwim c) Rosik Stanisław d) Michał Rożek 3) Ile nie żył tata Niki?Klucz uniwersalny - wynalazek Felixa pomagał przyjaciołom w wielu trudnych sytuacjach otwierając drzwi zamknięte na zamek .Odpowiedz na pytania do testów na temat lektury.. Kim z zawodu jest mama Neta?. W tym celu wymienimy najpierw bohaterów, dzieląc ich na grupy: a) bohaterowie główni i zarazem tytułowi: - Felix Polon - ( uzupełnij) - ( uzupełnij) b)drugoplanowi np.Ten tydzień poświęcimy na omawianie lektury ,, Felix, Net I Nika oraz Gang Niewidzalnych Ludzi''..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt