Dzień chłopca i dziewczynki w przedszkolu
W naszym przedszkolu 30 września obchodziliśmy Dzień Chłopca.. Składanie życzeń wszystkim chłopcom Dziewczynka I: Niechaj Wam radośnie płyną szkolne dni.. Przekonanie ich, że właściwe zachowanie nie jest czymś nudnym nieużytecznym, czymś, co stosuje się tylko by zadowolić mamę czy tatę lub panią.1.Powitanie Dziewczynki na powitanie chłopców: „ Zacne chłopaki ,mili koledzy.. Przedszkolaki przygotowały dla swoich rówieśników drobne upominki.. Bądź radosny, spełniaj swoje marzenia i pokonuj z podniesioną głową kolejne szkolne wyzwania.. Bawiliśmy się w różnego rodzaju gry i zabawy oraz urządziliśmy mini dyskotekę.Dzień Chłopaka 2020: Życzenia, wierszyki, SMS, obrazki - zobacz i wyślij!. Od rana odwiedzili nas aktorzy krakowskiego teatru Kanon, którzy przedstawili dla nas spektakl pt. „Jesień na polanie".. Z dziewczęcych buź uśmiech nie znikał, a chłopcy byli przemili i sympatyczni kiedy wręczali dziewczynkom upominki.. Ciekawych lekcji w szkole, dobrych ocen i dużo wiary w siebie.30 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu święto wszystkich chłopców.. W dniu Waszego święta ,najlepsze życzenia składają dziewczęta" 2.. Jednak nie tylko nasi dżentelmeni, ale i dziewczynki miały okazję sprawdzić, czy posiadają super moce.. Dziewczynka II : Niech się Wam spełniają przygodowe sny.Natomiast dziewczynki podczas swojego święta miały okazję poczuć się jak małe damy..

Dzień Chłopaka 2020 w szkole i w przedszkolu.

Święto Wasze, dzień zabawy, mnóstwo życzeń, Innych przyjemności już nawet nie liczę !. 4.W naszym przedszkolu tego dnia było bardzo fajnie , chłopcy otrzymali życzenia oraz upominki od koleżanek i pań z okazji ich święta a dziewczynki otrzymały słodycze.. W poniedziałek 30 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka.. Z tej okazji w dniu „Święta Chłopców" panie razem z dziewczynkami przygotowały specjalne medale dla „Super Chłopaka".. Oczywiście - będą mniejsze od tych powyżej, ale być może umożliwią wydrukowanie wyłącznie jednego arkusza.. Tego dnia świętowały wszystkie dzieci: chłopcy i dziewczynki z grup młodszych i starszych.. Tak rozpoczęliśmy świętowanie Dnia Chłopca w przedszkolu.Dzień Chłopca Niedawno obchodziliśmy kolejne ważne wydarzenie w Naszym Przedszkolu a mianowicie "Dzień chłopca".. Dziewczynki z tej okazji wręczyły kolegom z grupy; laurki z okazji ich świeta i słodki upominek.Od wczoraj trwały w naszym przedszkolu przygotowania do dzisiejszego Święta.. Były także drobne upominki, dyskoteka i oczywiście mnóstwo życzeń, by nasi chłopcy rośli duzi i szczęśliwi.. Wydarzenie dodał(a) Paulina Dębiec ponad 11 lat temu, wyświetleń 12465.. Dzieci miały okazję utrwalić wiadomości na temat jesieni, zwierząt leśnych i ich przygotowań do zimy..

Niech ten dzień, będzie dla Was niezapomniany.

Tego życzą, wasi koledzy z grupy.. zaś dziewczynki wraz z p .Scenariusz opracowałam na święto chłopaka w dniu 30.09.2005.. Wszyscy chłopcy - starsi oraz młodsi na całym świecie mają wtedy swoje wielkie święto!. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci.Dziś w naszym żłobku i przedszkolu obchodziliśmy szczególne święto:,,Dzień chłopaka i dziewczyny".Na naszych przedszkolaków czekało z tej okazji mnóstwo wspaniałych zabaw i niespodzianek.. Cały dzień chodząc w koronie na głowie bawiły się i tańczyły, a chłopcy wyręczali je w codziennych obowiązkach.. Wszystkie salę przedszkole wypełnione były dziś radością i wzajemnymi uprzejmościami!W środę 30 września obchodzony był w przedszkolu Dzień Chłopca.. W polskich szkołach i przedszkolach przyjął się zwyczaj kupowania .30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka.. Z racji święta, tylko Gracjan był dzisiaj wyróżniony, gdyż Kuby nie było.. Dziękujemy Radzie Rodziców za okazałą nam pomoc w przygotowaniu upominków dla swoich pociech.W dniu Twoich 9 urodzin chciałabym Ci życzyć wszystkiego, co sobie wymarzysz..

Dla naszego już 9-letniego chłopca serdeczne życzenia od rodziców.

Każdy z chłopców otrzymał upominek - czekoladę i książeczkę.. Nie zapomnieliśmy również o koleżankach naszych chłopców - każda dziewczynka otrzymała tego dnia czekoladę.Tu w przedszkolu.. Tegoroczny Dzień Chłopca świętowaliśmy pod hasłem "Jestem Superbohaterem".W dniu 28. września w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka.. Niech słońce na niebie dla Was świeci, a uśmiech nich na twarzach gości.. Nasze ,,MAŁE DAMY'' otrzymały upominki i mnóstwo życzeń.. Mężczyźni tego dnia spisali się na medal, oby takich dni było więcej.1 DZIEŃ CHŁOPCA W PRZEDSZKOLU 28 września Chłopcy z naszego przedszkola obchodzili swoje święto.. Zabawa przy muzyce,, Rycerze i królewny"- wspólny taniec chłopca z dziewczynką.. Było mnóstwo zabawy i dyskoteka, nad wszystkim czuwali wychowawcy grup.. Tego dnia świętowały wszystkie dzieci, zarówno chłopcy jak i dziewczynki.. Były to dni pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy.. Cały dzień upłynął dzieciom na tańcach, śpiewie i zabawach.Piątek- 29 września był dniem pełnym wrażeń.. Tego dnia świętowały wszystkie dzieci: chłopcy i dziewczynki z grup „maluszków" i „starszaków".Dzień Chłopca w naszym przedszkolu.. Dla chłopców były przygotowane niespodzianki.. •Uczenie nawiązywania bliskiego, serdecznego kontaktu z innymi osobami w czasie wspólnego działania.Dzień Chłopca i Dziewczynki w przedszkolu Dnia 8 marca 2020 r. z okazji Dnia Chłopca i Dziewczynki grupy 3-, 4- latków oraz 4-, 5- latków z naszego przedszkola wzięły udział w warsztatach pizzy połączonych ze wspólną zabawą w sali zabaw w hotelu Avangarda w Różanie.A tutaj medale w wersji ekonomicznego wydruku..

Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

600 247 156Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń, Innych przyjemności już nawet nie zliczę!. „Mister Najszybszego Liczenia" - chłopcy mają za zadanie najszybciej policzyć ile sztang jest na planszach, które prezentują dziewczynki.Dzień chłopca i dziewczynki.. 30 wrzesień to doprawdy wyjątkowa data w kalendarzu!. Tym razem to chłopcy mieli swoje święto, dziewczynki zaśpiewały chłopcom sto lat, oraz wręczyły drobne upominki.. CELE OGÓLNE : .Wprowadzenie radosnego nastroju wynikającego z zabawy.. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy a wykonane zdjęcia .W tym uroczystym dniu, my chłopcy przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji i wesołą zabawę.. Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola np.: o Dniu Babci, Dniu Mamy, Dniu Taty czy o urodzinach lub imieninach.Dzień chłopca i dziewczynki Szybki kontakt od pon-pt w godz 8:00-17:30 tel.. Dzień Chłopca na stałe zagościł w naszym przeszkolnym kalendarzu już kika lat temu, a po raz pierwszy był obchodzony w 1999 roku w Trynidadzie i Tobago.KLAUZULA INFORMACYJNA Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE .Dzień ten upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze.. 600 247 156 od pon-pt w godz 8:00-17:30 tel.. I znów medale, ale tym razem na Dzień Dziewczynek w przedszkolu, które nie są fankami księżniczek, a w przyszłości być może wstąpią w feministyczne szeregi 😉W dniu 29 września obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Chłopca.. Dziewczynki wraz z panią złożyły z tej okazji najlepsze życzenia.. Chłopcy otrzymali eleganckie krawaty, a dziewczynki błyszczące bransoletki.. Wpis został sprawdzony przez moderatora.. „Prezentacja Misterów" - jest to wejście i ustawienie się chłopców w półkolu w hip-hopowym rytmie 🙂 dziewczynki w tym czasie siedzą na wcześniej przygotowanych miejscach 🙂 2.. W każdej grupie przedszkolnej dziewczynki wraz z paniami odśpiewały uroczyste "Sto lat" i .W naszym przedszkolu uroczyście obchodzimy wszystkie ważne święta.. Dziewczynki, te małe i te większe, stroiły sale, żeby dzisiejsza zabawa była jeszcze weselsza.. Już od samego rana dało się wyczuć odświętną atmosferę!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt