Napisz opowiadanie w którym bohater wybranej przez ciebie
( Należy wybrać bohatera z dowolnej baśni lub legendy, np. O królewnie Śnieżce).Pomóżcie potrzebuję dwa różneNapisz opowiadanie , w którym wybrany przez Ciebie bohater lektury spotka się z innym bohaterem; Napisz Opowiadanie o Spotkaniu jednego z bohaterów syzyfowyw orać i innej lektury w którym jeden; Napisz opowiadanie o spotkaniu małego księcia z bohaterem lektury obowiązkowej.Napisz opowiadanie , w którym wybrany przez Ciebie bohater lektury spotka się z innym bohaterem; Napisz opowiadanie twórcze, w którym bohater wybranej przez Ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzaćNapisz stylizowane na gawędę opowiadanie o wybranym wydarzeniu z życia twojej rodziny 2011-02-16 19:44:45 Napisz opowiadanie , w którym bohater wybranej przez ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać współczesne muzeum 2020-04-19 19:14:13Napisz opowiadanie .. U jednej z matek pojawiły się komplikacje, które w późniejszym.. poleca77% Język polski .. Gebhr za wszystkie niepowodzenia mścił się na Kalim.. Chciał ich wysłać na studia za granicą, aby zapewnić im dobrą przyszłość.Napisz opowiadanie w ktorym bohater wybranej lektury obowiązkowej dokona czegos waznego Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opowiadanie odtwórcze na podstawie lektury, filmu itp. Odtworzenie przebiegu zdarzeń.. Uradowała mnie Twoja informacja, o chęci przyjazdu do Polski.chcesz napisać swoje opowiadanie; b) Zastanów si ..

napisz opowiadanie wymyślone przez siebie !.

2017-10-16 17:56:35Napisz opowiadanie z dialogiem w którym wybrany przez ciebie bohater literacki wykaże się niezwykłą odwagą.. Przez dwa dni wędrowali stromym wąwozem.. Gdyż to pewnego dnia Saba wybiegła na przód i wróciła po.NApisz opowiadanie w ktorym glownym bohaterem bedzie smok.. "W pustyni i w puszczy" spotkanie z lwem.. Powinno być napisane w sposób ciekawy, obrazowy, tak żeby zaintrygować czytelnika, przy czym sens oryginału nie może zostać zafałszowany.Napisz opowiadanie, którego bohaterem będzie twój rówieśnik wykazujący się w wymyślonej przeze ciebie sytuacji odpowiedzialną i dojrzałą postawą.Z góry ze dziękuję za pomoc.. Opowiadanie o treści: "Mój najważniejszy dzień w życiu" Długo zastanawiałam się jaki dzień wybrać, aż w koncu trafiłam, mój pierwszy dzień w gimnazjum.. Prosiłabym na dziś lub jutro Bardzo proszę o pomoc.Napisz opowiadanie z elementami opisu przeżyć wewnętrznych, w którym jeden z bohaterów "Dziadów" cz.II A.Mickiewicza spotyka się z innym bohaterem wybranej przez ciebie lektury i opowiada mu swoją historię.. 2011-03-26 13:40:48; Napisz opowiadanie którego bohaterem bedzie pies lub inne zwierze 2011-10-25 09:24:22; Napisz opowiadanie, którego bohaterem będziesz ty i wybrana postać z mitologii greckiej.. znała i wzieła ją na ręce i zaniosła do jej mamy.Nic jej się nie stało tylko krwawiło jej z kolana,ponieważ sobie go zdarła.Wystraszeni wróciliśmy do domu i czekaliśmy na kolegę.Pobawiliśmy się z nim trochę i wrócił do domu .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na .Zaloguj się, aby móc korzystać z tej opcji .Przydatność 55% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce..

Proszę o długie opowiadanie minimum na jedną stronę A3.

Jest podobne do streszczenia.. NAPISZ OPOWIADANIE, W KTÓRYM JEDEN Z WYBRANYCH PRZEZ CIEBIE BOHATERÓW Z LEKTURY OBOWIĄZKOWEJ (Z; 1.. Na początku bardzo dziękuję Ci za list, który od Ciebie otrzymałam.. Nie po tych czterech lekcjach, które przeżyłem tylko dzięki miejscu w ostatniej ławce i .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz opowiadanie w którym bohater wybranej przez ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać współczesne muze…Postanowiłam wybrać się w tą piękną pogodę na spacer do pobliskiego lasu z moim dziadzkiem i pieskiem-Puszkiem.Założyłam kalosze,ponieważ po odwilży jest mokro i przygotowałam smycz.Popędziliśmy szybko do lasu.Słyszeliśmy bardzo dużo melodyjek granych przez ptaszki siedzące na wielkich drzewach.Widzieliśmy nawet dzięcioła .Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 ( 270 ) [Szkoła podstawowa] w-pustyni-i-w-puszczySpotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Opowiadanie, którego akcja osadzona jest w realiach współczesnych, a jego wymiana będzie potwierdzeniem uniwersalności wybranej przez ciebie przypowieści ewangelicznej..

2012-01-02 16:51:59Pobierz: napisz opowiadanie wymyślone przez siebie.pdf.

Uzupełnij brakujące fragmenty opowiadania, używając zdań złożonych.A.. wyjaśnij tytuł dziwny ogród biografia wiesławy szymborskiej; Napisz zakończenie podanych utworów według wskazówek: a.Napisz opowiadanie w którym opiszesz magiczne święta bohaterów wybranej przez siebie książki.. Uczeń klasy drugiej o imieniu Krzysiek ponuro patrzyl przez okno na słoneczny wesoły dzień,jednak nie dostrzegał jego piekna, bo myślał o czymś zupełnie innym.. Uradowała mnie Twoja informacja, o chęci przyjazdu do Polski.. Wypracowanie powinno zawierać co najmniej 150 słów.. Pokaż jego żal i skruchę bądź inne emocje, które mu towarzyszą.. Tytuł: Zagraniczne studia.. Napisz opowiadanie, w którym wybrany bohater lektury obowiązkowej spotyka się ze świadkiem; Napisz opowiadanie twórcze, w którym bohater wybranej przez Ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać; Napisz opowiadanie o spotkaniu małego .Napisz opowiadanie w którym bohater wybranej przez ciebie baśni lub legendy będzie zwiedzać współczesne muzeum .. napisz inne zakonczenie do ksiazki "Wladca Lewawu" z gory dziekuje .. Pierwsze lekcje przysporzyły mi nie lada wyzwanie.. 2012-01-02 16:51:59 Napisz opowiadanie ,którego bohaterem będzie twój rówieśnik wykazujący się w wymyślonej przez ciebie sytuacji odpowiedzialną, dojrzałą postawą..

Zawiera zdarzenia w porządku chronologicznym, te same motywy bohaterów i imiona.

Odwołaj się do przytoczonego fragmentu Małego Księcia, całego utworu Antoine'a de Saint-Exupéry'ego oraz do innego wybranego tekstu literackiego.Napisz opowiadanie z dialogiem .. To absolutnie nie był mój dzień.. (Minimum 250 słów)Przydatność 55% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.. Napisz dialog, w którym wybrany przez ciebie bohater wytłumaczy dyrektorowi, dlaczego jest najlepszym kandydatem do pracy w tej instytucji.. Najpierw .. .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Napisz opowiadanie, w którym bohater wybranej przez ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać współczesne muzeumNapisz opowiadanie twórcze, w którym bohater wybranej przez Ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać współczesne muzeum.. Poniedziałek był dla mnie bardzo pechowym dniem.. Czułam .Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Na początku bardzo dziękuję Ci za list, który od Ciebie otrzymałam.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 3.10.2015 (20:29) - przydatność: 44% - głosów: 65Napisz opowiadanie, którego bohaterem będziesz ty i wybrana postać z mitologii greckiej..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt